Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nanopad/domains/mimijumi.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5017
Mūsų produktai - Mimijumi

Paprastas, bet ypatingas!

"Very Hungry" buteliukas

Labai alkanam kūdikiui

 • 240 ml tūrio
 • Lengva atidaryti/uždaryti viena ranka
 • Lengva valyti (nedaug dalių, platus buteliuko kaklelis)
 • Integruota “anti-colic” sistema (padeda išvengti pilvelio dieglių)
 • Vientisas žindukas užsukamas tiesiai ant buteliuko
 • Neslidus buteliuko degnelis
 • Galima plauti indaplovėje
 • Be BPA ir latekso
 • Viršija Europos saugos standartus

"Not so Hungry" buteliukas

Ne tokiam alkanam kūdikiui

 • 120 ml tūrio
 • Lengva atidaryti/uždaryti viena ranka
 • Lengva valyti (nedaug dalių, platus buteliuko kaklelis)
 • Integruota “anti-colic” sistema (padeda išvengti pilvelio dieglių)
 • Vientisas žindukas užsukamas tiesiai ant buteliuko
 • Neslidus buteliuko degnelis
 • Galima plauti indaplovėje
 • Be BPA ir latekso
 • Viršija Europos saugos standartus

Papildomas žindukas

Nr. 1 arba Nr. 2 srovės stiprumo

 • Yra dviejų tipų žindukai: mažos srovės (Nr1) ir didesnės srovės (Nr2)
 • Mažos srovės žindukas Nr.1 tinkamas 0-12 mėn. kūdikiams
 • Didesnės srovės žindukas Nr.2 tinkamas kūdikiams nuo 6 mėn.
 • Integruota “anti-colic” sistema (padeda išvengti pilvelio dieglių)
 • Lengva valyti
 • Žindukas užsukamas tiesiai ant buteliuko
 • Galima plauti indaplovėje
 • Be BPA ir latekso
 • Viršija Europos saugos standartus

Abu buteliukai (“Very hungry” ir “Nors so hungry”) komplektuojami su  Mažesnės srovės žinduku Nr.1 (tinka 0-12 mėn kūdikiams).

Paprastas, bet ypatingas!

mimijumi buteliukas labai artimai imituoja natūralaus žindymo patirtį. Kad pienas tekėtų, kūdikis turi įdėti tokias pačias spenelio spaudimo prie gomurio ir siurbimo pastangas, kaip ir natūraliai žindant krūtį. Jis pats gali kontroliuoti pieno srovės stirpumą. Tai visiškai sumažina “spenelio painiavos” galimybę (būna jog pradėjęs valgyti iš buteliuko kūdikis nebenori grįžti prie krūties, nes jos žindymas reikalauja daugiau jo pastangų). Todėl mimijumi – puikus pagalbininkas žindymo krūtine laikotarpiu bei nepakeičiamas norint pripratinti kūdiki prie maitinimo buteliuku.

Žindukas savo išvaizda ir minkšta bei švelnia tekstūra primena motinos krūtinę. Gal būt dėl to jį pripažįsta beveik visi kūdikiai. O tai didelė viltis tėveliams, kurie išbandė jau ne vieną buteliuką ir niekaip negali įpratinti kūdikio prie buteliuko.

Patentuota "Anti-Colic" sistema

Žinduke integruota ventiliacijos sistema, neleidžianti susidaryti oro burbuliukams ir jiems patekti į kūdikio pilvelį. Taip kūdikis apsaugojamas nuo pilvuko dieglių, kuriuos sukelia su maistu nurytas oras.

Lengvai paruošiamas naudojimui viena ranka

Specialus, neslystantis buteliuko pagrindas suteikia galimybę paruošti jį naudojimui su viena ranka, o tai ypač patogu. Buteliuko kaklelis ypač platus, todėl patogu įpilti pieną, o vėliau ir išplauti buteliuką.

Sužinok viską apie mimijumi buteliukus!

KAS DARO MIMIJUMI BUTELIUKĄ TOKIU YPATINGU?

mimijumi buteliukai labai artimai atkartoja natūralų maitinimo krūtine pojūtį, todėl kūdikis mažiau painiojasi ir be streso gali būti maitinamas tiek krūtine, tiek buteliuku pakaitomis. Šį buteliuką pripažįsta net 97% jį pabandžiusių kūdikių, o tai labai didelė viltis tėveliams, kurių kūdikis nepripažįsta jokio buteliuko.

NATŪRALUS ŽINDIMO POJŪTIS

mimijumi buteliukai ne tik savo forma, spalva ir tekstūra pamėgdžioja mamos krūtinę. Žįsdamas šį buteliuką kūdikis turi įdėti tokias pačias spenelio spaudimo prie gomurio ir siurbimo pastangas, kad pienas tekėtų, kaip ir natūraliai žindant krūtį. Tai visiškai sumažina “spenelio painiavos” galimybę (būna jog pradėjęs valgyti iš buteliuko kūdikis nebenori grįžti prie krūties, nes jos žindymas reikalauja daugiau jo pastangų). mimijumi suteikia galimybę pakaitomis maitinti kūdikį tai buteliuku, tai krūtimi be jokios painiavos kūdikiui.

NESLYSTANTIS PAGRINDAS

Neslystantis buteliuko pagrindas suteikia galimybę lengvai atsukti ar užsukti kūdikio buteliuką su viena ranka.

PASVIRĘS ŽINDUKO SPENELIS
Žinduko „spenelis“ yra specialiai pasviręs ir tai suteikia komforto tiek kūdikiui, tiek jį maitinančiai mamai/tėčiui. Kūdikiui nebūtina per daug atsilošti, norint išgerti paskutinius lašelius pieno, o tėvams patogiau laikyti buteliuką, nes jo nereikia statmenai paversti.
PLATI BUTELIUKO ANGA
Dėl plačios buteliuko angos buteliuko paruošimas naudojimui ir plovimas yra patogesnis.
BE DIEGLIUKŲ SISTEMA
mimijumi buteliukai turi patentuotą „anti-colic“ sistemą, kuri apsaugo nuo oro burbuliukų patekimo į kūdikio pilvelį kartu su pienu. Taip kūdikis apsaugomas nuo galimų pilvo dieglių.
ITIN KOKYBIŠKOS MEDŽIAGOS
Žindukas ir neslystantis pagrindas yra pagaminti iš medicininio silikono. Butelio korpusas pagamintas iš Grilamid® medžiagos – itin sveiko nailono, sukurto Šveicarijoje. Ši medžiaga labai skaidri, mažiau braižosi nei kitų tradicinių buteliukų, atrodo kaip stiklas, tačiau nedūžta.
SVEIKOS MEDŽIAGOS

Buteliuko sudėtyje visiškai nėra ftalatų ir astrogeninį aktyvumą turinčių bei pavojų sveikatai galinčių kelti medžiagų: BPA (bisfenolis A), BPS ir kitų 562 medžiagų, dažnai aptinkamų tradiciniuose plastiko buteliukuose. Sudėtyje nėra ir latekso, kuriam kūdikiai dažnai būna elergiški.

TIK 2 TIPŲ ŽINDUKAI

Jums nereikės 4 ar daugiau skirtingų žindukų. mimijumi žindukai yra tik dviejų tipų (pagal srovės stiprumą) ir apimą visą kūdikio buteliuko naudojimo laikotarpį. Visi buteliukai komplektuojami su mažesnės srovės žinduku Nr1, kuris tinka nuo gimimo iki 12 mėnesių. Didesnės srovės žindukas Nr2 rekomenduojamas nuo 7-8 mėnesių (naudojant sutirštintą pieno mišinį galima naudoti ir anksčiau).

VIENTISAS ŽINDUKAS HIGIENIŠKESNIS
mimijumi buteliuko žindukas yra viena vientisa detalė, užsukama tiesiai ant buteliuko. Pieno likučiai, dulkės ir kiti nešvarumai nepatenka tarp žinduko ir tvirtinimo žiedo, kaip paprastai būna kituose kūdikių buteliukuose. Nes jokio tvirtinimo žiedo čia nėra! Žinduką lengva išplauti ir patogu greitai užsukti ant buteliuko.
GALIMA PLAUTI INDAPLOVĖJE
Visas buteliuko dalis, įskaitant ir žinduką, galima plauti indaplovėje!
VIRŠIJA STANDARTUS

mimijumi buteliukai pranoksta visus Europos saugumo standartus, keliamus kūdikių buteliukams.

SUKURTA JAV, PAGAMINTA AUSTRIJOJE

mimijumi buteliukai sukurti JAV. Gamyba patikėta vienai iš sveikiausių ir higieniškiausių gamyklų pasaulyje, esančiai Austrijoje.

MAITINANČIOMS KRŪTIMI ARBA NE

mimijumi yra kūdikių buteliukas, sukurtas šiuolaikiškai mamai, maitinančiai kūdikį krūtimi arba buteliuku, bet savo kūdikiui norinčiai tik paties geriausio. Artimiausia natūraliam maitinimui patirtis, kurią suteikia mimijumi, padeda krūtimi maitinamiems kūdikiams išvengti painiavos, o tiems, kūdikiams, kurie, deja, negali būti maitinami krūtimi, suteikia kiek galima natūralesnį maitinimo pojūti nuo pat gimimo.

Loading...