Kas mes esame?

mimijumi koncepcija

mimijumi – unikalus buteliukas, atkartojantis natūralaus žindymo pojūtį kūdikiui. Tai nepakeičiamas pagalbininkas pakaitiniam žindymui, maitinant krūtimi, o taip pat natūraliausias ir sklandžiausias būdas atpratinti kūdikį nuo maitinimo krūtine ir pereiti prie žindymo buteliuku.

mimijumi buteliuko esminis išskirtinumas – unikalus dizainas, kuriuo siekiama suteikti kiek įmanomą natūralesnę naudojimo patirtį tiek kūdikiui, tiek jo tėvams.

mimijumi koncepcija – natūraliausias įmanomas perėjimas nuo maitinimo krūtimi prie maitinimo buteliuku. Žindymo nauda yra gerai žinoma ir nenuginčijama, tačiau praktikoje pasitaiko, kad ne visuomet tai įmanoma. Prieš dešimt metų du gydytojai ir dizaineris sukūrė mimijumi buteliuką, kad padėtų kūdikį maitinti kiek galima natūraliau. Šiandien mimijumi išsiplėtė į daugiau nei 30 šalių visuose žemynuose. Mamos visame pasaulyje dabar gali užtikrintai maitinti savo kūdikį, turėdamos galimybę maitinti kūdikius tiek krūtimi, tiek buteliuku be jokios painiavos kūdikiui.

Kaip gaminami mimijumi?

Kiekviena mimijumi buteliuko detalė apmastyta ir pagaminta su didžiausiu dėmesiu. Tai dalis įmonės vertybių. mimijumi pasišventę gaminti produktus, padedančius kurti gerovę ir geresnę sveikatą Jūsų kūdikiui.

mimijumi gamyboje naudoja tik sveikiausias medžiagas, kurios neturi estrogeninio aktyvumo, bisfenolio A (BPA), ftalatų ir latekso. Buteliukai viršija Europos ir JAV saugumo standartus, keliamus kūdikių produktams. Kadangi dedamos maksimalios pastangos kurti sveikiausius galimus kūdikių buteliukus, jie gaminami gamykloje, kuri laikoma viena švariausių pasaulyje. Nuo 2011 m visa gamyba patikėta Austrijos bendrovei, kuri pasižymi savo geros praktikos pavyzdžiais ir aukšto lygio švara.

Tituluočiausias kūdikio buteliukas pasaulyje!

Mamų forumų bei garsių leidinių visame pasaulyje „mimijumi“ ne kartą išrinktas geriausiu.

Sužinok daugiau
Loading...